Rok szkolny 2018/2019
Nazwa konkursu (z określeniem szczebla konkursu)
Liczba uczestników
Najważniejsze osiągnięcia
STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA (KONKURS OGÓLNOPOLSKI)
9
Staruchowicz Piotr -wyróżnienie w konkursie matematycznym.
Konkurs anglojęzyczny Zdolny ŚLĄZACZEK
65
Joanna Bieńkowska - laureatka, konkurs wojewódzki
Ogólnopolski konkurs anglojęzyczny PANDA
60
Gabriela Firlej – 3 miejsce
Amelia Kaliszewska – wyróżnienie
Julia Lutkiewicz – 3 miejsce
Zofia Stępień - 7 miejsce
Julia Skipirzepa - wyróżnienie
Międzydiecezjalny konkurs “Czy znasz Pismo Święte? Ewangelia wg św. Marka”
6
Zofia Pająk i Igor Wnukowski- finaliści
Alfik matematyczny 2018 (konkurs ogólnopolski)
41
dyplomy wyróżnienia:
-Jakub Orłowski z kl. Va - 182 m. w woj./1276 m. w kraju
-Joanna Borkowska z kl. VIIa- 184 m. w woj./1554 m. w kraju
-Maja Konieczna - 140 m. w woj./1210 m. w kraju
Maks matematyczny - edycja z zadaniami historycznymi -7 marca 2019 (konkurs ogólnopolski)
26
-Karolina Krala z kl. Va (dyplom wyróżnienia oraz darmowy udział w kolejnej edycji konkursu za wynik bardzo dobry)
- dyplom wyróżnienia za wynik dobry - Jakub Orłowski z kl. Va , Julia Garus, Marta Borkowska
Maks matematyczny - 18 października (konkurs ogólnopolski)
29
-dyplom wyróżnienia oraz darmowy udział w kolejnej edycji konkursu za wynik bardzo dobry - Jakub Orłowski z kl. Va (6m. w woj. i 32m. w kraju),
- dyplom wyróżnienia oraz czasopismo LOGI-mix za wynik bardzo dobry - Wenc Rozalia z kl. IVb (14m. w woj. i 89m. w kraju), Maja Konieczna(7m. w woj. i 55m. w kraju), Garus Julia(8m. w woj. i 58m. w kraju), Trocińska Ewa(9m. w woj. i 72m. w kraju), Hanna Konieczna(13m. w woj. i 84m. w kraju),
- dyplom wyróżnienia za wynik dobry - Średnicka Jagoda z kl. VIIa, Julia Niedbała z kl. VIb, Florek Michał z kl. Va, Malawska Pola i Igor Wnukowski z kl. IVb, Sobota Wiktor, Stępień Zofia
Sudoku (konkurs wojewódzki)
23
- uczennica kl. Va Kinga Równicka zakwalifikowała się do Finału Mistrzostw Dolnego Śląska w SUDOKU
zDolny Ślązaczek -część matematyczna
31
Karolina Mika z kl. VIIa, Jagoda Kryza z kl. VIIIa, Kamil Burnecki z kl. VIIIb, a także Kacper Szymczak z kl. VIIIa zakwalifikowali się do etapu powiatowego konkursu
Olimpiada Geograficzna
2
Antonio Perlo, Kamil Burnecki -zakwalifikowali się do etapu regionalnego
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
6
Etap Powiatowy – Tomek Gajocha, Kinga Równicka, Jakub Orłowski, Maria Jadowska,
IV Ogólnopolski Konkurs “Wielka Liga Czytelników” dla uczniów szkół podstawowych (6.11 18 – 31 stycznia 2019)
49
Zuzanna Frączyk, Maja Konieczna i Karolina Mika – laureatki etapu powiatowego.
Dolnośląski Konkurs “zDolny Ślązaczek” - część polonistyczna (15.10.2018)
51
Jagoda Kryza, Nadia Uczkiewicz - zakwalifikowały się do etapu powiatowego
ZDolny Ślązak humanistyczny
13
Magdalena Fijał zakwalifikowała się do etapu powiatowego
Ogólnopolski Test Wiedzy Medycznej MEDITEST
40
8b WERONIKA LEWICKA zajęła 3 miejsce zdobywając tytuł laureata i nagrodę książkową (58/60pkt).
Dyplomy wyróżnienia zdobyli:
Antonio Perla miejsce 9 - 52/60pkt
Magdalena Fijał i Jagoda Kryza 11 miejsce w kraju 50/60pkt
Damian Gałązka 16 miejsce - 45/60pkt
Dolnośląski XVIII Konkurs Ekologiczny
25
Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowały się 3 osoby, z których utworzyłam drużynę. Nasza drużyna w składzie: A. Perla, K. Burnecki, K. Szymczak zajęła 10 miejsce na Dolnym Śląsku, uzyskując 105 pkt. Pierwsze miejsce zdobyło 120 pkt. W zmaganiach wzięło udział 56 szkół.
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej ALCHEMIK
40
w Szkole Podstawowej najlepszy wynik w konkursie (29 pkt na 30 możliwych) uzyskała JAGODA KRYZA. Uczennica klasy 8a otrzymała dyplom z wyróżnieniem oraz nagrodę książkową.
Dyplomy z wyróżnieniem otrzymali również:
Filip Zielonka i Weronika Lewicka - 28 p.
Kacper Sapalski, Kacper Szymczak i Oskar Furdyn - 27 p.
Aleksandra Szostak i Jagoda Średnicka - 26 p.
W kategorii SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH najlepszy wynik uzyskał ANTONIO PERLA (31 pkt na 35 możliwych).
Uczeń otrzymał dyplom z wyróżnieniem i nagrodę książkową.
Dyplomy z wyróżnieniem otrzymali również: Damian Gałązka - 29 p.
Magdalena Fijał - 27 p.
Zdolny Ślązak - część przyrodnicza
30
Do etapu powiatowego zakwalifikował się Damian Gałązka - III g
zDolny Ślązaczek - język niemiecki
31
Do etapu powiatowego zakwalifikowali się:
Sandra Mayer, kl. 8a, 29 pkt
Beniamin Bernal, kl. 7b, 16 pkt
Kacper Szymczak, kl. 8a, 16 pkt
Julia Olszewska, kl. 7a, 16 pkt
Laureatką konkursu została Sandra Mayer
Stypendiada wczesnoszkolna – konkurs ogólnopolski
2
Zofia Niedbała - I miejsce w konkursie plastycznym
Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe: Początki państwa polskiego
17
Etap szkolny: sprawdzenia arkuszów konkursowych dokonuje organizator
Konkurs wiedzy o powiecie wrocławskim -etap szkolny
15
Do etapu powiatowego zakwalifikowali się:
- Magda Kardaś-21 pkt.
- Alicja Wójcik-21 pkt.
- Zuzanna Szczepańska-20 pkt.
XXIV Dolnośląski Konkurs Recytatorski Pegazik - etap powiatowy
4
Stanisław Hada – II miejsce
Karol Nowacki - wyróżnienie